Tablety a filtry - JURA IMPRESSA

Nejprodávanější:

1.

JURA odvápňovací tablety Balení obsahuje 9 ks tablet určených na 3 cykly (3x3 tablety). Odvápňovací…

399 Kč
2.

JURA filtr CLARIS White Filtr Jura CLARIS White (dříve CLARIS Impressa) účinně změkčuje vodu, absorbuje…

399 Kč
3.

JURA filtr CLARIS Blue Filtr JURA CLARIS Blue účinně změkčuje vodu, absorbuje nežádoucí látky…

399 Kč
jura-2-phase-descaling-tablets-9-pcs-by-jura-e40

Balení obsahuje 9 ks tablet určených na 3 cykly (3x3 tablety)Odvápňovací tablety odstraňují již usazený vodní kámen, čímž snižují spotřebu energie a dlouhodobě chrání kávovar před poškozením. Garance nejlepší kávy s certifikátem TÜV.

399 Kč s DPH

overview_claris_white_new

Filtr Jura CLARIS White (dříve CLARIS Impressa) účinně změkčuje vodu, absorbuje nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem.  Snadné a rychlé použití pro perfektní kávu.

399 Kč s DPH

overview_clarisblue

Filtr JURA CLARIS Blue účinně změkčuje vodu, absorbuje nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem. Snadné a rychlé použití pro perfektní kávu.

399 Kč s DPH

21-1 homepage

TENTO PRODUKT JE NAHRAZEN NOVINKOU JURA čistič mléčných cest mini tablety 90 g | Balení obsahuje 250 ml čistící roztoku, který je určen pro čištění a desinfekci mléčných cest a cappuccinátoru. Odstraňuje mléčné tuky, usazeniny a další nečistoty. 

259 Kč s DPH

568031

NOVĚ k dostání JURA čisticí tablety 3fázové - CENA ZŮSTÁVÁ NEZMĚNĚNA!!! Balení obsahuje 6 ks tablet. Tablety rozpouští mastnotu, odstraňují nahromaděné zbytky kávy a dlouhodobě chrání vnitřní části kávovaru. Garance čistoty a hygieny s certifikátem TÜV.

299 Kč s DPH

jura-claris-smart-filter

Filtr CLARIS připravuje dokonalou vodu pro Vaši kávu. Odstraňuje z vody nežádoucí látky, chrání kávovar před vodním kamenem, filtruje vždy jen potřebné množství vody. Komunikuje s kávovarem na základě čipu - vyměňuje se tak, až v případě skutečného opotřebení. Inteligentní filtr CLARIS zaručuje snadné a rychlé použití pro požitek z kávy.

399 Kč s DPH

JURA čistič mléčných cest mini tablety 90 gramů

NOVINKA 2021JEDNÁ SE O NÁHRADU ZA JURA čistič Cappuccina 250 ml | čistič mléčných cest v podobě mini tablet | účinně odstraňuje mléčné tuky a bílkoviny | balení 90 g s dávkovacím systémem | vystačí na 30 čisticích cyklů | dokonalá hygiena v jednom kroku

399 Kč s DPH

JURA čisticí tablety 3fázové

NOVINKA 2021 | čisticí tablety 3fázové | 1.fáze čištění, 2.fáze péče, 3.fáze ochrana | nově ochrana před usazováním minerálů | garance čistoty a hygieny s certifikátem TÜV  | bez fosfátů | 6 ks v balení 

299 Kč s DPH

Tablety a filtry - JURA IMPRESSA

Všechny kávovary JURA IMPRESSA dosahují svého maxima pouze pokud o ně budete dobře pečovat. Naštěstí má JURA propracovaný systém čištění, proplachování a filtrování, který udělá většinu práce za Vás. Vy se pouze řídíte jednoduchými instrukcemi na displeji kávovaru. S filtry a tabletami JURA bude pro Vás údržba kávovaru hračka. Odměnou bude dokonalý požitek z kávy pro Vás i Vaše přátele.

Tablety a filtry - JURA IMPRESSA od 259 Kč do 399 Kč.

Nejprodávanější zboží v sekci Tablety a filtry - JURA IMPRESSA jsou: JURA odvápňovací tablety, JURA filtr CLARIS White, JURA filtr CLARIS Blue.