Bezpečný nákup

Záruka vrácení peněz

Pokud nebude výrobek zakoupený u nás po doručení splňovat Vaše představy, můžete nám ho vrátit zpět ve lhůtě čtrnácti dní od doručení k Vám. Po kontrole vráceného zboží Vám budou odeslány peníze zpět na Váš účet.

Záruka kvality

Všechny námi prodávané výrobky vybíráme s pečlivostí a ihned vyřazujeme problematické výrobky a značky.

 

Záruka aktivního řešení reklamací

Pokud dojde k reklamaci zboží, zaručujeme aktivní řešení reklamace a vyřízení v co nejkratší lhůtě.

Záruka aktivní komunikace

Na dobré komunikaci si zvláště zakládáme. V našem obchodě vždy lehce najdete telefonní a emailový kontakt. Dovoláte se konkrétní osobě, která se Vám bude ráda věnovat a sdělí Vám požadované informace.

Záruka původu produktů

Všechny námi dodávané výrobky pocházejí z oficiální české distribuce (ne z šedého dovozu např. z Polska), nečekají Vás tak problémy s podporou či reklamací produktu, jak se tomu stává u některých prodejců.

Odborné poradenství

Sortimentu velmi dobře rozumíme a rádi Vám poradíme s vhodným výběrem zboží. Naše techniky můžete kontaktovat na tel. čísle: +420 777 569 386, nebo na emailu: obchod@specshop.cz

Certifikovaný obchod

Výhody nákupu v certifikovaných obchodech: odborné poradenství, nejnovější produkty on-line, zboží skladem, nejlepší ceny (se zárukou servisu), bezproblémové reklamace

Prověřené obchodní podmínky

Naše obchodní podmínky jsou koncipovány tak, aby chránili nejen naše zájmy, ale i Vaše! Prověření našich obchodních podmínek bylo provedeno nezávislým institutem na ochranu nakupujících.

Silná s stabilní firma

Provozujeme mnoho e-shopů, což znamená, že si své zákazníky hýčkáme a budujeme si dobré jméno. Pro Vás to je zárukou, že se o své závazky vůči Vám dobře staráme a budeme i za několik let. Nestane se Vám tedy, že byste po čase měli problém s uplatněním záruky, slevových kuponů a různých výhod, které svým zákazníkům poskytujeme.