JURA WiFi Connect

Novinka

NOVINKA 2021 | umožňuje komunikaci přes WiFi s vaším smartphonem a dalšími přístroji | nabízí rychlé a stabilní připojení | může být připojeno více mobilních zařízení nebo JURA příslušenství najednou | kávovar musí být vybaven technologií Smart Connect

990 Kč (818 Kč bez DPH)

Dostupnost: Na cestě

ks

Kód: 77276 | Záruka: 24 měsíců (IČ 12)

Zážitek z kávy přes WiFi

Díky JURA WiFi Connect je ovládání vašeho kávovaru s J.O.E.® prostřednictvím smartphonu nebo tabletu ještě snazší než kdykoli předtím.

JURA WiFi Connect umožňuje komunikaci s vaším chytrým telefonem nebo tabletem – jednoduše se připojí ke kávovaru a nabízí rychlé a stabilní připojení. Ke kávovaru můžete prostřednictvím WiFi dokonce připojit více mobilních zařízení nebo JURA příslušenství najednou (například JURA Cool Control).

 

JURA Operating Experience (J.O.E.®)

Se svým moderním designem a intuitivnímu uživatelskému rozhraní se JURA Operating Experience (J.O.E.®) * stává stále oblíbenějším doplňkem každého smartphonu nebo tabletu. Díky jednoduché možnosti připojení přes WiFi vám J.O.E.® ještě více usnadní vychutnávání dokonalého šálku kávy tak, jak ho máte rádi. Ke kávovaru můžete dokonce připojit více mobilních zařízení. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro model disponující prostým displejem se symboly nebo dotykovým displej, představuje J.O.E.® jako nejmodernější operační rozhraní revoluci v interakci s kávovary JURA.

* J.O.E.® je kompatibilní se všemi kávovary JURA vybavenými WiFi Connect. Aplikace JURA J.O.E.® ke stažení / instalaci je přístupná na Google Play a v App Store.

 

Připojení k JURA Cool Control 1 l (G2)

WiFi komunikace mezi JURA Cool Control a kávovarem zajišťuje, že si uživatel vždy připomene, když je třeba chladničku na mléko doplnit.

 

Kompatibilita: