Nový JURA E8 nabízí dokonalý poměr cena vs. výkon

JURA – prémiový výrobce švýcarských kávovarů přichází na podzim s inovací svého nejprodávanějšího modelu, kávovaru JURA E8.

Kávovar se pyšní nejen špičkovým designem, jednoduchým ovládáním, ale také vnitřním vybavením, které si nezadá s vyššími řadami. Nově je kávovar vybaven větším 3,5" barevným displejem, který je lemovaný šesti ovládacími tlačítky a také novým typem mlýnku P.A.G.2, u kterého lze mlecí stupně kdykoliv upravit pomocí ergonomicky tvarovaného voliče. Navíc disponuje „zpětným chodem“, kdy je z prostoru mlýnku odstraněna veškerá zbytková káva.

 

JURA E8

 

Stejně jako předchůdce nabízí tato novinka 17 různých kávových nápojů, a to včetně espressa, latté macchiata, cappuccina a mnoho dalších. Díky patentovanému pulznímu extrakčnímu procesu (P.E.P.) získáte plnou chuť vašeho oblíbeného nápoje. A pokud jste technologičtí nadšenci, můžete dokonce připojit kávovar k telefonu.  Díky JURA WiFi Connect bude ovládání vašeho kávovaru přes aplikaci J.O.E.® ještě snazší než kdykoli předtím. JURA Wifi Connect je volitelné příslušenství, které zakoupíte na našem e-shopu, aplikace JURA J.O.E.® je volně k dispozici ke stažení / instalaci na Google Play a v App Store. S dostatečným množstvím možností nastavení si tak můžete připravit kávu přesně podle svých preferencí a pak ji jednoduše znovu a znovu připravovat jediným stiskem tlačítka.

S relativně velkým zásobníkem na kávová zrna a nádržkou na vodu se nemusíte neustále starat o doplňování. Navíc se kávovar po každém použití sám propláchne a v případě potřeby upozorní na hloubkové čištění (cca po 80 připravených nápojích). OneTouch systém čištění mléčného systému automaticky zajistí dokonalou hygienu stisknutím tlačítka a přispívá k celkové snadné údržbě. Kávovar je zkrátka navržen tak, aby uspokojil i náročné uživatele.

Kávovar JURA E8 je vaší investicí do vynikající kvality kávy, snadné údržby a špičkových funkcí. I proto tento kávovar stojí za každou korunu. Můžete si být jisti, že vás bude doprovázet mnoho let a poskytne vám skvělý zážitek z každého šálku kávy.

 

JURA E8 Dark Inox