Nový JURA E8 – kvalita na první pohled

Představujeme vám novinku na trhu – inovovaný model jednoho z nejoblíbenějších a nejprodávanějších kávovarů JURA – JURA E8, který se svými vylepšeními přibližuje prémiovým řadám.

Mezi novinky vylepšený proces čištění mléčných cest, kdy už nemusíte plnit nádobku na čištění vodou, ale ta se sama natáhne z kávovaru. Čištění tak proběhne jedním stiskem tlačítka na displeji. Dalším benefitem je širší výběr kávových specialit včetně funkce Extra Shot, díky které si připravíte intenzivnější a silnější cappuccino nebo Flat White. Vypíchnout je třeba také použití profesionálního mlýnku Aroma Professional Grinder, který zajistí více aroma a vysoce kvalitní pomletí kávových zrn. To vše při snížené hlučnosti. V neposlední řadě je třeba zmínit celkový design kávovaru, který se pyšní čistými a moderními liniemi.

JURA E8

Kávovar se vyznačuje snadným ovládáním, a to od svého prvního zapnutí. Postupně Vás provede od instalace filtru JURA CLARIS Smart, po nastavení tvrdosti vody až po nutnost nasypání zrnkové kávy. Stejně jednoduché je poté i nastavení jednotlivých kávových specialit (vybírat můžete ze 17 nápojů), u kterých můžete upravit aroma, teplotu, objem i poměr kávy a mléčné pěny. Všechny nápoje si dokážete připravit stiskem jednoho jediného tlačítka, a to včetně těch mléčných. Za nadýchanou mléčnou pěnou stojí precizně vyrobený a do detailu vymyšlený mléčný systém. Dopřát si tak luxusní mléčné speciality můžete v pohodlí svého domova.

JURA E8

Samozřejmostí je možnost propojení kávovaru s Vaším chytrým telefonem přes aplikaci J.O.E. ® (k dispozici pro Android a iOS). Díky tomu můžete na svém chytrém telefonu sledovat vše podstatné o svém kávovaru. Od precizního nastavení jednotlivých nápojů, až po sledování, jak dlouho vám vystačí filtr nebo kdy je třeba kávovar vyčistit. Stačí si zakoupit volitelné příslušenství JURA Smart Connector a telefon s kávovarem spárovat.

O tom, že se jedná o vysoce kvalitní kávovar, který Vám poskytne ty nejlepší kávové speciality svědčí i vysoké hodnocení, které tento model získal v rámci německého ETM-Testmagazinu z 11/2020, který ho ohodnotil celými 96 %.

JURA E8 test

A abychom Vám výběr přeci jen trochu ztížili, k dispozici je tento kávovar hned ve 3 barevných provedeních: JURA E8 Dark Inox, JURA E8 Piano White a JURA E8 Moonlight Silver.

JURA E8 JURA E8 JURA E8