Proffee - nový kávový trend

Teď by měli zpozornět nejen milovníci kávy, ale také fitness nadšenci, na obzoru je totiž nový kávový trend. Proffee. Vychutnejte si svou oblíbenou ranní kávu novým osvěžujícím způsobem.

K přípravě můžete využít café latte, americano nebo cappuccino – zkrátka váš oblíbený kávový nápoj připravený na vašem oblíbeném kávovaru JURA, do kterého přidáte lžíci proteinového prášku. Výsledkem je lahodná káva, která nabídne vašemu tělu potřebné bílkoviny na začátek dne.

Proffee

Proč byste měli vyzkoušet proffee? Existuje hned několik dobrých důvodů. Za prvé, je to jednoduchý a rychlý způsob, jak zvýšit příjem bílkovin. Zvlášť pokud jste na dietě nebo se snažíte budovat svaly, může být proffee výborným spojencem. Za druhé, proffee nabízí skvělou alternativu ke sladkým a kalorickým nápojům. Místo cukru nebo sirupu přidáte do kávy protein, což může pomoci snížit příjem kalorií a cukru. A konečně, nezapomeňte na výhody kofeinu.

Proffee je ideální pro ty, kteří potřebují ráno rychlý energetický náboj. Kombinace kofeinu a proteinů v jednom nápoji vám poskytne nejen energii, ale také podpoří vaši celkovou výdrž.

Užijte si své ranní probuzení na maximum.