Nový JURA kávomlýnek: perfektní partner pro milovníky čerstvé kávy

Káva je pro mnoho lidí každodenní nezbytností a pro některé dokonce malým rituálem. Kvalita mleté kávy hraje při její přípravě klíčovou roli. Proto je důležité mít po ruce spolehlivý a výkonný kávovar s mlýnkem, který dokáže kávu namlet přesně podle našich preferencí. JURA, renomovaný výrobce specializující se na plnoautomatické kávovary, představuje svůj nejnovější přírůstek do rodiny – JURA mlýnek na kávu P.A.G..

JURA P.A.G.

 

Jedná se o kompaktní elektrický mlýnek disponující jednoduchým ovládáním a designem korespondujícím s celým sortimentem JURA. Umožňuje snadno nastavit hrubost mletí v 7 stupních a také přesně určit množství kávy, které chcete namlít. Součástí mlýnku je odměrná sklenice, která usnadňuje dávkování namleté kávy.

Rychlé pomletí kávových zrn znamená méně hluku a rychlou přípravu oblíbeného šálku kávy. Rychlý, tichý a přesto efektivní, to je nový JURA kávomlýnek P.A.G..

Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří mají ve svém plně automatickém kávovaru nasypaná oblíbená kávová zrna, ale večer dostanou chuť na bezkofeinovou variantu nebo třeba jen chtějí vyzkoušet něco nového. S kávovary JURA se nejedná o žádný problém – většina modelů je vybavena násypkou na 1 porci mleté kávy.

Skvěle také funguje v kombinaci s JURA ONO – jedno šálkovým kávovarem na čerstvě mletou kávu. Tuto variantu ocení především chataři a chalupáři, kteří jsou z domova zvyklí na šálek čerstvé kávy, ale na chatě by jim zrnková káva v plně automatickém přístroji snadno zvlhla a do vnitřních prostor kávovaru by se dostala plíseň.

Prémiový mlýnek na kávu s Professional Aroma Grinder (P.A.G.) značky JURA poskytuje čerstvě mletou kávu jediným stisknutím tlačítka. Mlýnek, klíčová komponenta automatických kávovarů, nenechá žádné přání nesplněné.