Kávovar JURA – kávovar se švýcarskými hodnotami

Jaká vlastnost Vás napadne, když se řekne Švýcarsko? Testovali jsme u nás v kanceláři a všichni do jednoho odpověděli „přesnost“. Nejen švýcarské hodinky se pyšní touto vlastností, ale přejímají ji i ostatní výrobky se švýcarským původem. Mezi ty se řadí i kávovary JURA, u kterých je věnována pozornost na detail už od samého počátku výroby. Jedním z mnoha příkladů je jejich precizní zpracovaní mlýnku, který dokáže namlet kávová zrna na Vámi zvolený stupeň přesně tak, abyste si dokázali vychutnat dokonalou harmonii kávy.

Vedle zmíněné přesnosti se k tradičním švýcarským hodnotám řadí i design, na který je kladen veliký důraz. Kávovar se zkrátka musí líbit na první i druhý pohled. Není náhodou, že kávovary JURA sbírají četná ocenění za design – příkladem jsou Red Dot Design Award nebo iF Design Award, kterými jsou oceněny hned obě poslední novinky v sortimentu – JURA E8 Dark Inox a JURA ENA 8.

JURA swiss made

Zároveň se však musí jednat o požitek z kávy. Perfektní požitek z kávy začíná už u samotných kávových zrn, ale pak už přichází na řadu práce samotného kávovaru, kde nejde o žádnou souhru náhod, ale o celý proces správně načasovaných a precizních úkonů. Jedině tak si totiž budete schopni vychutnat lahodné espresso nebo nadýchané cappuccino. Mimochodem víte, že dobrá káva se pozná tak, že Vám chutná i po vystydnutí a bez jakýchkoli přísad jako je cukr nebo mléko?

Poslední důležitou vlastností je trvanlivost. Po celá desetiletí jsou kávovary JURA navrhovány a vyráběny tak, aby vydržely a aby byly po mnoho let stejně tak dobré jako kdybyste si je nově zakoupili. Veškeré materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou vybírány s ohledem na svou dlouhou životnost, kterou ještě prodlužujete používáním originálních přípravků na čištění.

Kávovary JURA – švýcarská kvalita, která Vás přesvědčí.