JURA ONO – jeden šálek, žádná kapsle

JURA ONO – jeden šálek, žádná kapsle, prožité baristické okamžiky a dokonalá káva. Určeno pro milovníky kávy, kteří chtějí nejen výjimečnou chuť, ale také dbají na životní prostředí. Jedná se o JURA odpověď na trend kapslových kávovarů.

JURA ONO nabízí možnost používat čerstvě mletou kávu šálek po šálku. Výhodou je neomezený výběr druhů kávy a možnost objevování nových chutí. Bez kapslí a obalů eliminuje JURA ONO zbytečný odpad. Kávová sedlina, která vzniká, je čistě přírodní a ideální pro kompostování nebo jako hnojivo pro rostliny. 

JURA ONO fotostory

Zažijte autentický požitek z přípravy – od vůně čerstvě mleté kávy až po citlivé ovládání klikou a pákou, každý moment přípravy je oslavou kávy. Díky nejnovější spařovací technologii od značky JURA přináší kávovar JURA ONO nejvyšší kvalitu připravovaného nápoje. Možnost individuální volby intenzity a změny druhu kávy znamená, že každý připravený šálek bude jedinečný.

Pro maximální chuť a čerstvost zkombinujte s JURA mlýnkem na kávu P.A.G.. Professional Aroma Grinder (P.A.G.) zajišťuje přesně požadované množství čerstvě namleté kávy. S možností nastavení jemnosti mletí v 7 stupních je ideálním společníkem k JURA ONO.

S JURA ONO a prémiovým JURA mlýnkem na kávu P.A.G. se můžete každý den těšit na výjimečný kávový zážitek, který spojuje chuť, vůni a estetiku v jednom nezapomenutelném šálku.

JURA ONO a mlýnek