JURA J8 twin - kávovar s možností volby

Švýcarský výrobce kávovarů JURA nabízí široký sortiment od základních modelů až po ty nejvíce sofistikované. Kávovary série J byly již od svého počátku vnímány jako prémiové. To potvrdil i začátkem roku 2023 na český trh uvedený kávovar JURA J8, který se díky funkci Sweet Foam a s tím spojené přípravě kávových specialit s ochucenou mléčnou pěnou dostal mezi jedny z nejprodávanějších modelů.

Potvrzením toho, že se jedná o prémiovou řadu je i novinka JURA J8 twin – kávovar se dvěma separátními zásobníky na kávová zrna a dvěma separátními mlýnky nejnovější generace, díky nimž se otevírají další možnosti přípravy a díky nimž se přibližuje k jedinečnému modelu JURA GIGA 10. Podobnost však lze nalézt i v designu, konceptu ovládání a jednoduchosti při údržbě.

JURA J8 twin  JURA J8 twin

Zpět k JURA J8 twin. Kávovar je vybaven vylepšeným typem mlýnku s označením P.A.G.3+, který kromě konzistentních výsledků pomletí nabízí klidový režim mezi jednotlivými přípravami kávových nápojů, kdy je z prostoru mlýnku odstraněna veškerá zbytková káva. Tento klidový režim je k mlýnkům šetrnější, maximalizuje jejich životnost a zajišťuje trvale lahodnou chuť. Dvou mlýnků využijete nejen pro mísení, ale i při přípravě ranní silné kávy s vysokým obsahem kofeinu a večerní bezkofeinové.

Celkem lze na kávovaru připravit 31 nápojů včetně horké vody. Kromě klasických kávových specialit jako je espresso, cappuccino nebo latte macchiato si na kávovaru jedním stiskem připravíte i americano nebo lungo. U mléčných specialit je navíc na výběr varianta s ochucenou mléčnou pěnou. Stejně jako JURA J8 je totiž i nový model JURA J8 twin vybaven funkcí Sweet Foam pro přípravu ochuceného cappuccina nebo flat white. Využívá se k tomu přídavného sirupového nástavce, který je součástí balení. Výběrem druhu a množství sirupu můžete přizpůsobit chuť a intenzitu výsledného nápoje.

JURA J8 twin

Benefitem tohoto kávovaru je bezesporu senzor Coffee Eye. Ten detekuje polohu šálku a automaticky tomu přizpůsobí výběr specialit na displeji. K jednoduchosti přispívá také velký 6,7″ Panorama Coffee Panel, díky němuž je ovládání přesné, logické a naprosto intuitivní. Jedná se o barevný dotykový displej se třemi oddělenými segmenty s ovládacími prvky a možností vytvořit jednotlivé uživatelské profily.

JURA J8 twin  JURA J8 twin

Samozřejmostí kávovaru je vybavenost oblíbenými JURA technologiemi jako je impulsní extrakční proces (P.E.P.®), spařovací jednotka s 3D procesem spaření nebo filtry CLARIS Smart a inteligentní vodní systém (I.W.S.®).

Ostatně o tom, že se jedná o prémiový kávovar se můžete přesvědčit sami - zastavte se za námi v našem showroomu v Pardubicích nebo si pusťte video představení kávovaru.

Kávovar je k dispozici v bílém JURA J8 twin Diamond White a černém JURA J8 twin Diamond Black provedení.

JURA J8 twin