Flash Brew – ideální káva pro horké letní dny

Flash Brew je nápoj, který si mezi kávovými nadšenci získává stále větší oblibu. Jedná se o způsob přípravy kávy, která umožňuje rychle extrahovat bohaté a vyvážené chutě z kávových zrn. Výsledkem je lahodný nápoj s plným tělem a výraznou chutí, který se výborně hodí pro milovníky silnějšího šálku kávy.

Příprava tohoto nápoje není nic složitého. Na rozdíl od Cold Brew, kdy je káva připravovaná za studena, se Flash Brew připravuje za horka a k jejímu ochlazení dochází až následně za pomoci kostek ledu. Výsledkem je silnější a aromatičtější nápoj, který je ale stejně osvěžující.

Připravit si ho můžete i na všech plnoautomatických kávovarech JURA, a to zcela jednoduchým způsobem – stačí do sklenice vložit ledové kostky, stisknout tlačítko přípravy espressa nebo kávy a pak už si jen vychutnat výsledek. Jakmile se hořké espresso dotkne ledu, zesládne a umožní vám v kávě, kterou již důvěrně znáte, najít zcela nové a překvapivé chutě. Kávu podávejte samotnou nebo s mlékem.

Doporučujeme trochu zaexperimentovat a vyzkoušet různé druhy kávy, abyste našli ten správný profil chuti, který vám bude vyhovovat.

Vyzkoušejte Flash Brew a objevte nový rozměr kávového zážitku!

JURA Z10