Dokonalý dárek pro každého kávového nadšence

Vánoční balíček kávy z pardubické pražírny LaPrazirna

Vánoční období je tady a s ním přichází radost z darování. Shánění toho správného dárku pro blízké či obchodní partnery však může být náročným úkolem. Proto vám chceme představit skvělý nápad na dárek, který potěší všechny milovníky kávy. Usnadněte si shánění dárků a darujte čerstvě praženou kávu z pardubické pražírny LaPrazirna, která se vyznačuje tím, že praží dle potřeby a zájmu zákazníků. Díky tomu se k vám dostanou VŽDY ČERSTVĚ NAPRAŽENÁ KÁVOVÁ ZRNA.

V nabídce naleznete menší dárkové balení LaPrazirna vánoční balíček 3 x 100 g, který nabízí výběr nejprodávanějších káv LaPrazirna nebo větší LaPrazirna vánoční balíček 8 x 100 g. Ten je ideální pro ty, kteří si rádi vychutnávají různé druhy kávy a chtějí objevovat nové chutě.

LaPrazirna vánoční balíček

Pokud potřebujete větší množství dárkových balíčků kávy pro své obchodní partnery, neváhejte nás kontaktovat. Zavolejte nám na telefon 773 752 924 nebo napište na prodej@specshop.cz. Od 100 ks jsme schopni balíčky doplnit o logo vaší společnosti, což vytvoří unikátní a osobní dárek, který udělá dojem na vaše partnery a zákazníky.

Nečekejte a udělejte si shánění vánočních dárků snazší – darujete čerstvě praženou kávu z pardubické pražírny LaPrazirna. Pro více informací a objednání nás neváhejte kontaktovat.