Tuto výjimečnou 100 % Pacamaru vypěstoval Rafael Gerardo Caceres, majitel společnosti Finca Colombia, vysoko ve slavném salvadorském pohoří Apaneca-Ilamtepec. Káva jez pracovaná naturální metodou ve vyhlášeném zpracovatelském závodě Borbollon v Santa Ana. Všechny třešně jsou ručně sbírány do tradičních ručně tkaných košů od prosince do března sběrači, kteří jsou speciálně vyškoleni k výběru pouze těch nejlepších a plně vyzrálých kávových třešní.
La Corriona je pouze pár hektarů rozléhající se pozemek uvnitř Finca Colombia. Název mu dali původní majitelé farmy, rodina Caceres. Společnost Finca Colombia založila v roce 1916 María Magaña Menéndez de Llanos a její manžel, doktor Francisco Antonio Llanos. Doktor Llanos, který se do Salvadoru přestěhoval několik let před svatbou, si s sebou přinesl hlubokou lásku k pěstování kávy ze své rodné země, a to byl motor k založení farmy.


Káva z La Colombia, včetně této šarže, je zpracovávána v El Borbollon, který nyní vlastní rodina Alvarezů, jedna z nejvýznamnějších rodin v pěstování kávy v Salvadoru. Rodina sama řídí veškeré procesy po sklizni a pečlivě dohlíží na každou jednotlivou fázi při zpracování kávových třešní.
Vlastnosti kávy:
Salvador, pohoří Apaneca-Ilamtepec
chuť s jemnými podtóny mandarinky, višně a rumových pralinek
tradiční zpracování
balení kávy 244 g