Zaměstnancem roku se stává kávovar JURA WE8

Ve firmách, kde si pořídily dobrý kávovar, mají v soutěži o nejlepšího zaměstnance měsíce předem jasno. Profesionální kávovar JURA WE8 je nápomocný za každé situace, nemá nikdy špatnou náladu, potěší, zahřeje u srdíčka a dodá sílu na celý den.

Výběr kávovaru do domácnosti není až tak složitou záležitostí, ale při firemním použití je nutné vybrat spolehlivého společníka. V závislosti na velikosti firmy bude muset připravit desítky nápojů denně. Je důležité, aby měl velký zásobník, pracoval rychle a ovládal se intuitivně. Z toho důvodu je lepší zaměřit se přímo na segment kávovarů určených do firemního prostředí. A přesně takovou řadu má v nabídce špičkový švýcarský výrobce JURA.

To nejlepší, co se ve Švýcarsku podařilo vyrobit, představuje mj. série WE, kterou výrobce řadí do kategorie profesionálních kávovarů. Model JURA je vynikajícím kávovarem do firmy, protože disponuje všemi výše zmíněnými vlastnostmi.

Nápoj dle vašeho přání pouhým jedním stisknutím

Díky funkci OneTouch je možné objednat si lahodný nápoj jediným stisknutím. Kávovar JURA si poradí se všemi kávovými klasikami od ristretta a espressa až po café crème, cappuccino, latte macchiato, Flat White, … Ovládání probíhá přes barevný displej v češtině. Řada WE je vyráběna pro firemní použití, proto nechybí ani několik uživatelských úrovní. Jednoduše se navolí, že zaměstnanci nebudou moci upravovat nastavení a budou mít přístup pouze k určeným nápojům.

Nejnovější technologie pro lahodnou chuť

Firma JURA do špičkové řady WE instalovala nejlepší technologie, které má k dispozici. Mlýnku je možné nastavit šest různých úrovní hrubosti, pulsní propaření zajišťuje lepší aroma, kávovar vyrábí i skvělou pěnu.

Samostatnou kapitolou je údržba. Kávovar má nádržku o objemu 3 litry, násypku s kapacitou 500g a kontejner na odpad pro 25 porcí. Příliš péče tedy nevyžaduje. Inteligentní vodní systém chrání kávovar JURA WE8 před vodním kamenem a odstraňuje z vody chlór a těžké kovy. Na kapučinátor je připravená čistící dvojnádobka.

Jelikož je JURA WE8 zamýšlen jako firemní kávovar, je konstruovaný na maximální zatížení – bez problémů vydrží 25 000 cyklů. Při nákupu na IČO poskytuje výrobce prodlouženou záruku 25 měsíců.

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Zpracování osobních údajů. Rozumím