Správná péče o kávovary JURA

Kávovary JURA se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. I po letech užívání jsou opravitelné, a to nejen díky síti autorizovaných servisních středisek JURA, které fungují po celém světě.

Nicméně za jejich dlouhou životností a chutnou kávou stojí také správná, a především pravidelná údržba. Čistota kávovaru, hygiena spojená s přípravou mléčných specialit i přefiltrovaná voda jsou stejně důležité jako technická propracovanost samotného přístroje. Veškeré čisticí procesy jsou u kávovarů JURA udělány tak, aby byly co nejjednodušší, ale zároveň co nejefektivnější. Filtr JURA CLARIS Smart dodává perfektní vodu, JURA čisticí tablety zajišťují čistou spařovací jednotku bez kávových tuků a funkce čištění mléčného systému udržuje veškeré komponenty, které přijdou při přípravě mléčných specialit do kontaktu s mlékem, čisté a bez mléčných usazenin.

K údržbě doporučujeme používat originální výrobky JURA – jejich složení je pečlivě přizpůsobeno tak, aby vyhovovalo programům a materiálům použitým v automatických kávovarech JURA. Splňují nejen všechny zákonné požadavky, ale i velice striktní testování TÜV a certifikované standardy kvality.

V případě, že máte jakékoli dotazy týkající se kávovarů JURA, jejich používání a péči o ně, neváhejte kontaktovat naše vyškolené prodejce na 773 752 924.

JURA servis