Smart Connect – moderní způsob přípravy kávy

Máte rádi moderní technologie? V tom případě Vás zaručeně osloví vychytávka kávovarů JURA, díky které si budete moct připravit Váš oblíbený kávový nápoj ťuknutím na displej Vašeho chytrého telefonu. A nejen to…

JURA Smart Connect využívá pro komunikaci vysílač, který je jednoduše zapojen do Vašeho kávovaru. Po nainstalování naprosto intuitivní aplikace dojde přes Bluetooth rozhraní ke spárování obou přístrojů a následně tak můžete bezdrátově ovládat i programovat Váš kávovar, včetně vlastního pojmenování nápojů nebo individuální síly kávy, teploty i množství vody nebo množství mléka. Aplikace Vás zároveň formou obrázků i textů krok za krokem provede veškerými programy údržby nebo statistikami o spotřebě kávy i počtu připravených nápojů. Sledovat zároveň můžete stav opotřebení filtru nebo nutnost vyčištění kávovaru. Součástí je také kompletní návod, který již nebudete muset hledat někde v šuplíku, ale budete ho mít neustále po ruce.

JURA Smart Connect   JURA Smart Connect   JURA smart connect   JURA smart connect

Většinu těchto nastavení můžete samozřejmě dělat přímo na displeji Vašeho kávovaru, ale ne tak jednoduše a „smart“. Navíc existují možnosti, které Vám nabízí pouze aplikace – například si můžete udělat foto Vašeho oblíbeného nápoje ve Vašem vlastním hrníčku a zadat ji jako ilustrační fotku nebo si nápoj jakkoli přejmenovat.

JURA smart connect   JURA smart connect   JURA smart connect   JURA smart connect

Vybrané kávovary JURA mají Smart Connect již jako součást kávovaru, u jiných se jedná o dokoupitelné příslušenství, které je určeno pro všechny plně automatické kávovary JURA vybavené technologií Smart Connect – tato informace je uvedena v technických parametrech u jednotlivých produktů.

Jedná se o moderní, intuitivní a pohodlný způsob optimálního využití veškerých výhod automatických kávovarů JURA. Dopřejte si požitek z kávy zcela podle Vašeho individuálního vkusu.