Proč zvolit plně automatický kávovar

Přemýšlíte o koupi kávovaru a stále se nemůžete rozhodnout mezi pákovým, kapslovým nebo automatickým? Přinášíme pár pádných důvodů, proč zvolit automatický kávovar. A pokud jste na tom stejně jako my a spokojíte se jen s tím nejlepším, doporučujeme kávovary JURA, které charakterizuje precizní zpracování, osobitý design, moderní technologie a zároveň vysoká životnost. 

JURA swiss made

Ale udělejme ještě v celém rozhodovacím procesu krok zpátky a podívejme se na důvody, proč zvolit automatické espresso.

1/ VYBÍRÁTE SI Z CELÉ ŘADY ČERSTVÝCH KÁVOVÝCH ZRN přesně podle Vašich chuťových preferencí

S plně automatickým kávovarem si můžete vybrat prakticky z neomezeného množství čerstvých kávových zrn a směsí, které jsou k dispozici, a to přesně podle Vašeho vkusu. Můžete si dopřát exkluzivní kávovou směs z malé pražírny, dovézt si lahodnou kávu z exotické dovolené nebo vyzkoušet kávu z místního supermarketu. Je to jen na Vás. Kávovary JURA jsou vyrobeny tak, aby dokázaly z každé kávové směsi vytáhnout to nejlepší.

coffee beans 

 

2/ CENÍTE SI SVÉHO ČASU, a proto si dokonalý a vždy čerstvý šálek kávy připravíte stiskem jednoho tlačítka

Ať už se bude jednat o espresso nebo mléčné cappuccino, vše zvládnete stisknutím jednoho tlačítka a během několika málo sekund už si budete moct vychutnávat lahodnou chuť připraveného nápoje. Kávovar Vám nejen připraví kávu na míru, ale stejně tak zaručí i optimální údržbu. Plně automatické kávovary JURA disponují integrovanými programy údržby dostupné stisknutím tlačítka. Jedná se o zapnutí / vypnutí proplachu, čištění, odstraňování vodního kamene nebo čištění a proplachování mléčných systémů.

JURA Z6 one touch

 

3/ ČERSTVOST JE PRO VÁS DŮLEŽITÁ

S automatickými kávovary vybavenými mlýnkem si čerstvou kávu budete moct dopřát kdykoli, kdy na ni dostanete chuť. Mlýnek pomele vždy jen množství zrn potřebné k přípravě zvoleného nápoje, a tak je připravená káva vždy čerstvá. Navíc stupeň pomletí a stejně tak i množství kávy a vody si můžete ručně upravit podle individuálních preferencí i během samotné přípravy.

 

4/ SNAŽÍTE SE ŠETŘIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, a proto ho nechcete zatěžovat jednorázovými plastovými nebo hliníkovými kapslemi

Prostřednictvím přípravy čerstvé kávy z upražených kávových zrn aktivně pomáháte snižovat množství odpadu. Kávovou sedlinu lze totiž snadno kompostovat nebo použít k hnojení okrasných rostlin. Zacházení s naší planetou s respektem bylo a je pro společnost JURA velmi důležité. Proto i jejich plně automatické kávovary přicházejí s inovativními technologiemi a režimy úspory energie, které zabraňují její zbytečné spotřebě. Nezávislé testy ukazují, že přístroje JURA patří k nejlepším, pokud jde o energetickou účinnost.

coffee waste