Nový JURA ENA 8 Touch

Novinkou u kávovarů JURA je inovace modelu JURA ENA 8 Touch, který představuje spolu s JURA ENA 4 rozměrově nejmenší kávovar. Zatímco model ENA 4 je specialistou na přípravu černé kávy a mléčné speciality si na něm nepřipravíte, ENA 8 dokáže připravit mléčnou pěnu tak lahodnou a jemnou jako by se jednalo o kávu z kavárny.

Oproti původnímu modelu z roku 2019 je u tohoto na výběr hned z 15 kávových specialit, což je o 3 více než u jeho předchůdce. Do výčtu nápojů přibyly mléčné speciality s označením Extra Shot (cappuccino Extra Shot, Flat white Extra Shot a Latte macchiato Extra Shot). Připravují se dvojitým pomletím kávových zrn, a díky spařovací jednotce o velikosti 6-10 g můžete získat nápoj až s 20 g kávy. Připravit si můžete i 2 černé kávy současně jemným poklepáním na dotykovém displeji. U mléčných specialit stále zůstává příprava po jednom šálku, ale upřímně, kdo by něco takového u malého domácího kávovaru řešil.

JURA ENA 8 TOUCH

Dalším rozdílem oproti původnímu modelu kávovaru JURA ENA 8 Touch je použití novějšího typu mlýnku. Původní Aroma G3 mlýnek byl nahrazen mlýnkem Professional Aroma Grinder. Ten zajišťuje rovnoměrnější pomletí a až o 12,2 % * více aroma (* ve srovnání s běžnými mlýnky).

Velkou výhodou tohoto kávovaru je jeho kompaktnost, která se nijak nezměnila. I v tomto malém formátu – 27,1 x 32,3 x 44,5 cm – nabízí kávu v jedinečné kvalitě JURA. Přehledné menu na dotykovém displeji vám usnadní výběr kávy. Jednoduše si u ní upravíte intenzitu, množství i teplotu podle svých představ.

Sečteno a podtrženo se jedná o kompaktní automatický espresso kávovar, který by se měl vejít téměř všude. Vybaven je spoustou funkcí pro přizpůsobení kávy podle vaší chuti. Příprava kávy, stejně jako programy údržby a čištění jsou naprosto intuitivní.  

Pokud hledáte kvalitní kompaktní kávovar, který připraví lahodné nápoje poklepáním na displeji, pak je JURA ENA 8 TOUCH skvělá volba!

JURA ENA 8 Touch Full Metropolitan Black

JURA ENA 8 Touch Full Nordic White

JURA ENA 8 TOUCHJURA ENA 8 TOUCH