Nový JURA ENA 8 - ideální kávovar pro domácnost

Hledáte kompaktní jednošálkový kávovar, který se snadno vejde i do menších prostor?

Právě takový minulý týden uvedla na český trh společnost JURA, a to hned ve třech barevných vyhotoveních – skrývá se pod názvem JURA ENA 8 a pořídit si ho můžete v metropolitní černé (JURA ENA 8 Metropolitan Black)nordické bílé (JURA ENA 8 Nordic Whitenebo v červené barvě zapadajícího slunce (JURA ENA 8 Sunset Red).

 

JURA ENA 8   JURA ENA 8   JURA ENA 8

 

Je jen 27,1 cm široký, takže se rozhodně nemusíte bát, že by působil robustně. I přesto se v něm skrývá spoustu vychytávek a možností individuálního nastavení, které oceníte při přípravě kávy. Veškeré ovládání je naprosto intuitivní a jednoduché a provádí se na čelním barevném displeji. Kávovar dále disponuje mlýnkem AromaG3 pro dokonalé, rychlé a k aromatu šetrné pomletí vždy z čerstvých kávových zrnimpulsním extrakčním procesem (P.E.P.®) pro správné propaření kávy, technologií jemné pěny i automatickým rozpoznáním filtru, díky čemuž ho měníte až v případě skutečného opotřebení.

JURA ENA 8

Působivým designovým prvkem je pak zaoblené válcovité provedení nádržky na vodu, jejíž struktura je inspirována ušlechtilými křišťálovými karafami.

Celou nabídku deseti nápojů si připravíte stiskem jednoho jediného tlačítka (One Touch) a to včetně mléčných specialit jako je espresso macchiato, latte macchiato nebo flat white.

JURA ENA 8

JURA ENA 8 se stává naprostou nutností pro všechny milovníky kávy a estetického vzhledu, která vás nadchne kávou čerstvě namletou, nikoli z kapsle.