Novinka pro vyznavače černé kávy – nová JURA ENA 4

Jura ENA 4 je nástupcem oblíbeného kávovaru JURA A1. Jedná se o ideálního společníka pro všechny vyznavače černé kávy. Nebo vlastně kdo ví – v případě, že si ke kávovaru pořídíte samostatný JURA šlehač mléčné pěny, můžete si i s ním doma připravit lahodné cappuccino nebo flat white během několika minut.

Tento na první pohled kompaktní kávovar v moderním elegantním designu v sobě skrývá vybavení, které byste do něj neřekli… Dvakrát rychlejší mlýnek Aroma G3, impulzní extrakční proces P.E.P.® optimalizující dobu extrakce kávy i inteligentní vodní systém (I.W.S.®) zaručující dokonalou filtraci přesné dávky vody a výměnu filtru podle skutečného užívání. Jedná se vlastně již o standardní výbavu kávovarů JURA – nic míň neočekávejte, a to i přesto, že se jedná o nejmenší a nejzákladnější model.

Stejně jednoduchá jako příprava na tomto jednošálkovém kávovaru, je i péče o něj. Vším vás kávovar provede krok po kroku a vy si tak budete moct vychutnat vždy 100 % kávu. Ať už se vám líbí v černém JURA ENA 4 Full Metropolitan Black nebo bílém provedení JURA ENA 4 Full Nordic White, věříme, že budete spokojeni – JURA ENA 4 je totiž purista v té nejlepší formě.

 

JURA ENA 4