Novinka JURA D4 přináší ryzí kávu a s ní i ryzí potěšení

Společnost JURA představuje automatický kávovar s funkcí „Coffee Only“ - specialistu na černou kávu.

Model JURA D4 se vyznačuje zaměřením na podstatné, což se projevuje jeho jasným a minimalistickým designem. Nabízí bezkonkurenčně plné espresso a kávu vyrobenou podle kavárenských standardů. Připravený nápoj Vás oslní nejen svou lahodnou vůní a pestrostí chutí, ale Váš šálek kávy bude doplněn o charakteristickou sametovou pěnu, které se přezdívá crema.

JURA D4

 

JURA u tohoto modelu zároveň zaujímá minimalistický přístup k provozu. Jednoduchý stisk samovysvětlujících symbolů stačí k přípravě jednoho nebo dvou šálků espressa nebo kávy. A pokud si občas oblíbíte čaj, hodí se funkce horké vody. Jedná se o robustní kávovar, který snadno a stiskem jednoho tlačítka hravě splní všechny Vaše požadavky na kvalitní kávu.

Zatímco u designu a ovládání mluvíme o minimalismu, vnitřek kávovaru je vybavený těmi nejlepšími technologiemi, kterými JURA v současné době disponuje. Za zmínku stojí mlýnek AromaG2, patentovaná variabilní spařovací jednotka s kapacitou 5 až 16 gramů, Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S. ©) neboli proces předspaření, pulzní extrakční proces (P.E.P.®) pro dokonalé propaření kávových zrn nebo inteligentní vodní systém (I.W.S.®), který společně s filtry CLARIS Smart zaručuje tu nejlepší vodu, a navíc s nimi odpadá nutnost odvápňování. 

JURA D4

 

Kávovar je možné volitelně doplnit o JURA Smart Connector, který zajistí vzdálené propojení kávovaru s Vaším chytrým telefonem, tabletem. Díky tomu maximalizujete možné využití kávovaru. Kromě možnosti nastavení jednotlivých nápojů si totiž budete moct rozšířit celkový počet kávových specialit o ristretto, espresso doppio nebo lahodné lungo Barista a caffè Barista. Jedná se o volitelné příslušenství, které lze samostatně dokoupit.

Holandsku získal kávovar JURA D4 Piano Black v rámci spotřebitelského hodnocení kategorie plně automatických kávovarů velice vysoké hodnocení 8,9. Gratulujeme a věříme, že osloví i Vás!

 

Holland JURA D4