NOVÁ chladnička JURA Cool Control

Černá nebo bílá… Pořiďte si takovou, která se Vám bude vzhledově více hodit k Vašemu plně automatickému kávovaru JURA. Od teď totiž máte na výběr!

Aktivní chladnička na mléko JURA Cool Control je k dostání buď v černém nebo bílém barevném provedení, a tak si ji odteď můžete barevně sladit s kávovarem nebo třeba jen s kuchyňskou linkou.

JURA Cool Control   JURA Cool Control

JURA Cool Control 1 litr černá                                JURA Cool Control 1 litr bílá

Pokud si chcete připravit opravdu lahodnou mléčnou specialitu, neváhejte. JURA Cool Control se stane cenným základem, díky kterému budete mít mléko nachlazeno na ideální teplotu 4 °C. Zároveň získáte elegantní doplněk, který je navíc vyroben tak, aby se všechny části, které přicházejí při přípravě do kontaktu s mlékem, daly umýt v myčce na nádobí. Optimální hygiena mléka od chladicího zařízení až po šálek – to je cíl společnosti JURA.

JURA Cool Control

Nově navíc můžete chladničku doplňovat mlékem přímo v průběhu přípravy a úroveň naplnění sledujete ve 3 úrovních na praktickém ukazateli. Nastavit si však můžete i komunikaci přes bezdrátový vysílač JURA Wireless Transmitter, který je volitelným doplňkovým vybavením. V kombinaci se Smart Connectorem zajišťuje plné propojení chladničky s kávovarem a Vy tak můžete mít informaci o nedostatku mléka na přípravu nápoje přímo na displeji kávovaru. Takovýmto způsobem komunikují všechny plně automatické kávovary JURA, které disponují technologií Smart Connect.

JURA Cool Control

Sofistikovaný design se snadným použitím – to jsou nové chladničky JURA Cool Control.