Nepostradatelné doplňky pro milovníky mléčných kávových specialit

Je libo cappuccino nebo latte macchiato? Nebo snad dáváte přednost flat white? Nezoufejte, nemusíte hned spěchat do vzdálené kavárny. Už i mléčné kávové speciality si zvládnete doma připravit s lehkostí a nadýchanou mléčnou pěnou stejně jako v kavárně. S vybranými JURA kávovary to jde snadno a leckdy jen stiskem jednoho tlačítka.

Výrobce JURA se snaží svým zákazníkům vše co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit, a proto nabízí i doplňkové produkty, díky kterým bude skladování mléka pro flat white, latte macchiato nebo cappuccino hračka.

Základ tvoří jednoduchá, a přitom dokonale praktická JURA skleněná nádoba na mléko, která je velmi skladná a může být jednoduše umístěna do dveří lednice. Silikonová hadička na mléko se připojuje k jejímu nerezovému krytu a vnitřní nerezové trubičce, a tak se její vnější část nikdy nedostane do přímého kontaktu s mlékem. Nádobka má objem 0,5 litru a je vhodná do myčky na nádobí.  

  

Nemáte možnost pokaždé umístit nádobu na mléko do lednice? Nevadí, i pro Vás má JURA řešení. Je jím JURA Cool Control - aktivní chladící termo nádoba - 1 litr. Vyrábí se buď ve zmíněném černém nebo také v bílém provedení pod názvem JURA Cool Control 1 litr bílá tak, aby se Vám vždy hodila k barvě kávovaru. Použité přiléhavé konektory vytvářejí vzduchotěsné spojení mezi nádobou na mléko, mléčným systémem a tryskou u kávovaru. Díky tomu je zaručena optimální hygiena od mléka až po hotový nápoj v šálku. Elegantní mini chladnička ochladí mléko na optimální teplotu 4 °C a následně ho na této teplotě udržuje. Vnitřní nádobka je vyrobena z nerezu a je jednoduše vyjímatelná, což usnadňuje její mytí. Lze ji společně s víkem, nerezovou sací trubičkou, silikonovým kroužkem i adaptérem čistit v myčce na nádobí. 

JURA Cool Control JURA Cool Control

Volitelným příslušenstvím k této chladničce je JURA Wireless Transmitter, který v kombinaci se Smart Connectorem zajišťuje propojení chladničky a kávovaru. Ten následně informuje o nedostatku mléka pro přípravu nápojů přímo na displeji kávovaru. Kávovar však musí být vybaven technologií Smart Connect.   

  

Jelikož jen správně vyčištěný kávovar je schopný připravit tu správnou specialitu, nezapomínejte na pravidelné čištění mléčných cest. Pomůže Vám v tom JURA čistič cappuccina, který účinně odstraňuje mastnotu a zaschlé usazeniny. S ním bude i údržba kávovaru snadná.