Nepostradatelné doplňky pro milovníky mléčných kávových specialit

Je libo cappuccino nebo latte macchiato? Nebo snad dáváte přednost flat white? Nezoufejte, nemusíte hned spěchat do vzdálené kavárny. Už i mléčné kávové speciality si zvládnete doma připravit s lehkostí a nadýchanou mléčnou pěnou stejně jako v kavárně. S vybranými JURA kávovary to jde snadno a leckdy jen stiskem jednoho tlačítka.

Výrobce JURA se snaží svým zákazníkům vše co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit, a proto nabízí i doplňkové produkty, díky kterým bude skladování mléka pro flat white, latte macchiato nebo cappuccino hračka.

Základ tvoří jednoduchá, a přitom dokonale praktická JURA skleněná nádoba na mléko, která je velmi skladná a může být jednoduše umístěna do dveří lednice. Silikonová hadička na mléko se připojuje k jejímu nerezovému krytu a vnitřní nerezové trubičce, a tak se její vnější část nikdy nedostane do přímého kontaktu s mlékem. Nádobka má objem 0,5 litru a je vhodná do myčky na nádobí.  

  

Nemáte možnost pokaždé umístit nádobu na mléko do lednice? Nevadí, i pro Vás má JURA řešení. Je jím JURA termo nádoba na mléko která je vyrobena z dvouplášťové nerezové oceli, a proto je schopna udržet mléko po několik hodin při té správné teplotě. Vyrábí se o objemu 0,4 l nebo 0,6 l. Použité přiléhavé konektory vytvářejí vzduchotěsné spojení mezi nádobou na mléko, mléčným systémem a tryskou u kávovaru. Díky tomu je zaručena optimální hygiena od mléka až po hotový nápoj v šálku.

V případě, že Vám ani tato varianta nevyhovuje a potřebujete permanentní chlazení, pořiďte si JURA Coolcontrol. Elegantní mini chladnička ochladí mléko až o 25 °C oproti okolní teplotě. Jakmile je dosaženo zvolené teploty, bude ji chladnička udržovat v tomto rozpětí, což zamezuje zamrznutí mléka a šetří elektrickou energii. Vnitřní nádobka je vyrobena z nerezu a je jednoduše vyjímatelná, což usnadňuje její mytí. Lze ji společně s uzávěrem čistit i v myčce na nádobí. Vnější obal je v praktickém a elegantním černém designu.

 

Chladnička Cool Control se prodává v objemu 0,6 litru a 1 litr a na výběr zároveň máte z variant bez a s wi-fi rozhraním, které je schopné Vás vždy včas upozornit na nutnost doplnění mléka. Wireless varianty (také o objemu 0,6 l a 1 l) jsou kompatibilní se všemi kávovary JURA vybavené wi-fi komunikací.

  

Jelikož jen správně vyčištěný kávovar je schopný připravit tu správnou specialitu, nezapomínejte na pravidelné čištění mléčných cest. Pomůže Vám v tom JURA čistič cappuccina, který účinně odstraňuje mastnotu a zaschlé usazeniny. S ním bude i údržba kávovaru snadná.