JURA přináší novinky pro rok 2018

Dočkali jsme se – novinky JURA jsou již v prodeji. Pojďme se společně podívat na 5 nových modelů, který je každý jiný, ale přesto mají jedno společné. Všechny jsou vyrobeny se švýcarskou precizností.

Naším favoritem jsou profesionální kávovary, které se skrývají pod označením JURA X6 a JURA X8. Zatímco první jmenovaný je specialistou na přípravu ČERNÉ KÁVY A VODY NA ČAJ, druhý je všestranným kávovarem, který dokáže připravit nejen černou kávu, ale i veškeré MLÉČNÉ SPECIALITYVše jednoduše a stiskem jednoho jediného tlačítka!

Oba kávovary patří svou konstrukcí mezi robustnější a jsou vybaveny nejmodernějšími JURA komponenty a technologiemi jako je precizní mlýnek AromaG3, který zaručuje pomletí kávových zrn vždy čerstvě a přesně podle předem zvolené hrubosti mletí, variabilní spařovací jednotka pro přípravu 2 šálků plnohodnotných kávových specialit najednou (u modelu JURA X8 se to týká i mléčných specialit jako je latte macchiato, cappuccino nebo flat white), impulzní extrakční proces (P.E.P.®) pro protékání horké vody v přesných dávkách a v potřebném množství nebo inteligentní vodní systém (I.W.S.®). Ten se společně s vodními filtry CLARIS Pro Smart stará o dokonalou filtraci vody a díky nim a jejich fungování není třeba kávovar odvápňovat.

Všechny zmíněné technologie stojí za dokonalou kávu, kterou si nyní dokážete vychutnat nejen v kavárně, ale i u sebe ve firmě, u lékaře nebo na penzionu. U modelů zaručeně oceníte také možnost nastavení různých stupňů teploty horké vody, což se hodí pro přípravu černého a zeleného čaje. Profesionálně však dokáží připravit i plnou konvici kávy. Postačí předem navolit, kolik káv do konvice chcete připravit a poté kdykoli přijdete a konvici s kávou připravíte stisknutím jednoho tlačítka. JURA X8 navíc disponuje technologií jemné pěny pro přípravu mléčných specialit jako od baristy, a to včetně následného automatického čištění mléčných cest.

Pro snadnou, a ne tak častou údržbu jsou modely JURA X6 a JURA X8 vybaveny velkou nádržkou na vodu o objemu 5 litrů, velkou nádobkou na zrnkovou kávu (500 g) i velkou odpadní nádobkou (500 g). Veškeré ovládací prvky je možné uzamknout a předejít tak neodbornému zacházení s přístrojem, jeho nežádoucímu přeprogramování nebo nechtěné aktivaci. Díky uzavíracímu systému, kterým jsou vybaveny jak nádobka na vodu, tak i zásobník na zrnkovou kávu, budete mít přehled o tom, kolik kávy se spotřebovalo. Nebo můžete jednoduše delegovat starost o kávovar na vybraného zaměstnance a Vy budete vše sledovat z pohodlí své kanceláře na tabletu nebo chytrém telefonu. Stačí si stáhnout aplikaci JURA Connect App nebo JURA Coffee App Professional.

Kávovary můžete individuálně rozšířit o doplňkové sady jako je zvětšený zásobník na zrnkovou kávuohřívač šálků, chladnička na mléko nebo sada pro odvod tuhého i tekutého odpadu. Tyto dva profesionální kávovary jsou zkrátka stejně individuální jako Vaše požadavky!

 

Hledáte ten pravý KOMPAKTNÍ KÁVOVAR DO DOMÁCNOSTI? Poté Vás určitě zaujme další z novinek a tou je model JURA D6.

Snadná příprava díky jednoduchému rotačnímu ovladači Vám dovolí si připravit až 7 různých druhů nápojů, a to včetně cappuccina. O mléčnou pěnu se v tomto případě stará systém Easy-Cappuccino, který je vyvinut na základě aktuálních technických a ergonomických aspektů.

I tento model je vybaven JURA technologiemi jako je Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) pro přípravu 2 černých kávových specialit najednou, impulsní extrakční proces (P.E.P.®) pro dokonalé propaření kávy nebo inteligentní vodní systém (I.W.S.®), který se společně s filtry CLARIS Smart starají o dokonalou filtraci přesné dávky vody a výměnu podle skutečného užívání. O pomletí kávových zrn se stará mlýnek Aroma G2.

Klasický design doplněný o kvalitní detaily – to je základní charakteristika tohoto domácího kávovaru, který si Vás zaručeně získá.

 

Máte rádi ČISTÉ LINIE, HARMONICKÝ DESIGN A STYLOVOST V KAŽDÉM SMĚRU?

Představujeme Vám model JURA S8 Chrome a jeho bratříčka JURA S8 Silver. Jedná se po technické stránce o totožné modely, které se liší barevným provedením čelního panelu. A přestože se jedná o produkty, které nejsou na trhu příliš dlouho, JURA S8 Chrome se již nyní pyšní oceněním prestižní designové soutěže iF Design Award, která patří mezi nejsledovanější ocenění průmyslového designu s tradicí již od roku 1953.

Série S kombinuje to nejlepší z kompaktní třídy s prvky z prémiového segmentu. Široká škála kávových specialit, které umí tento kávovar jednoduše připravit za pomoci zcela intuitivního plnoautomatického ovládání, přesvědčí i ty nejnáročnější uživatele. Kávovar disponuje barevným TFT displejem s dotykovým panelem, kde se stačí obrazovky dotknout a šálek se začne plnit Vámi vybranou kávovou specialitou. Vybírat můžete z 15 druhů nápojů, které dokáže tento přístroj připravit stiskem jednoho tlačítka. Tento inovativní koncept ovládání je velice jednoduchý, a tak i přejmenování, zkopírování nebo přeprogramování vyřešíte snadno a v několika málo krocích.

Ani tady nezůstanete ochuzeni o moderní JURA technologie. Mlýnek AromaG3Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©), proces pulsní extrakce (P.E.P.®), CLARIS Smart a inteligentní vodní systém (I.W.S.®) nebo profesionální tryska na jemnou mléčnou pěnu – to je hlavní výčet předností. 

Tento kávovar, vyrobený pro přípravu nejen černých kávových specialit, ale i těch s mlékem a mléčnou pěnou, vykouzlí latte macchiato a další speciality v té nejvyšší kvalitě.

 

Vybrali jste? Prozraďte, který bude ten Váš?