JURA J6 - nový, špičkový espresso automat

Swiss made kávovar JURA J6 je novinkou od předního světového výrobce kávovarů. Kávovar JURA J6 je spojením elegantního luxusu a nejnovějších technologií.

Značka JURA sbírá za design mnohá ocenění. Tentokrát to je prestižní německé ocenění DESIGN AWARD 2017.

Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) automaticky rozpozná vložení vodního filtru, který připraví perfektní vodu. Aroma G3 mlýnek pomele kávová zrna s maximální rychlostí, zároveň šetrně ke kávě. Impulzní extrakční proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu přípravy kávy, a to i u krátkých kávových specialit jako je espresso a ristretto, zachová maximum aroma a vytvoří bohatou pěnu. Mléčné speciality jako je cappuccino, latte macchiato nebo moderní flat white, korunuje kávovar lahodnou pěnu. Intuitivní a snadné ovládání šetří Váš čas při přípravě kávy i při čištění kávovaru.

Pro JURU jsou typické ladné linie, čistý a ničím nerušený tvar. Elegantnímu celku dominují doplňky. Krystalově modré podsvícení rotačního ovládače, chromová výpust kávy nebo skleněný odkapávací rošt. Praktickým prvkem je skrytá přihrádka na příslušenství, kam se pohodlně schová hadička na mléko a tryska.

Vše promyšlené do posledního detailu, to je plně automatický kávovar JURA J6. Ideální do domácnosti, kanceláře i drobných provozoven.