JURA GIGA 6 - pravý luxus mezi domácími kávovary

TOP kávovarem se stává nový JURA GIGA 6 - kávovar, který splní Vaše přání ještě předtím, než na něj vůbec pomyslíte. Nejlepší volba pro ty, kteří se nespokojí jen s dobrým, ale pouze s tím nejlepším. 

Stejně tak jako vůz značky Mercedes v automobilovém průmyslu, hodinky Rolex v hodinářství nebo Coco Channel ve světě módy, je JURA GIGA 6 luxusem ve světě kávovarů. Snoubí v sobě nejen čisté linie designu, ale především ty nejmodernější JURA technologie a funkce tak, abyste si mohli vychutnat dokonalou kávu.

JURA GIGA 6JURA GIGA 6

Jedná se o robustní kávovar, který Vás nenechá na pochybách, že lepší kávu už si stiskem jednoho tlačítka nebo klepnutím na dotykovém displeji nikde jinde nepřipravíte. Za zmíněným jedním dotykem na extra velikém a přehledném dotykovém displeji stojí celá řada procesů. Mimo jiné impulsní extrakční proces (P.E.P.®), inteligentní spařovací systém (I.P.B.A.S.©), technologie jemné pěny nebo fluidní systém pro dlouhé, lahodné baristické speciality. Možnost úpravy množství vody, síly kávy, teploty mléčné pěny nebo teploty vody jsou naprostou samozřejmostí. Stejně tak i inteligentní vodní systém (I.W.S.®), který společně s filtrem JURA CLARIS Smart zaručuje dokonalou filtraci přesné dávky vody a výměnu podle skutečného užívání. Navíc díky těmto filtrům není třeba kávovar odvápňovat.

Opravdoví milovníci kávy pak ocení mistrovský kus švýcarského inženýrství v podobě 2 elektronicky nastavitelných mlýnků, které umožňují použití dvou různých druhů kávy, a to buď jednotlivě nebo i jako směs v krocích po 25 %. Cílem je vyhovět všem požadavkům na výslednou chuť. Jedná se o jediný domácí kávovar, který jimi disponuje, stejně tak jako 2 čerpadly a 2 samostatnými systémy ohřevu. Navíc využívá umělé inteligence, která se dokáže přizpůsobit Vašim zvyklostem při pití kávy.

JURA GIGA 6

Obdobně jako ostatní prémiové modely JURA podporuje GIGA 6 aplikaci J.O.E.®, takže můžete kávovar ovládat a sledovat z chytrého telefonu nebo tabletu. Uvidíte tam i statistiky nápojů nebo programy údržby. Vůbec poprvé může aplikaci používat více uživatelů současně. S celkovou nabídkou až 28 různých specialit se JURA GIGA 6 dostává na úroveň těch nejšpičkovějších kaváren.  

Vítejte ve světě kavárny JURA, která tímto modelem představuje dokonalost, přesnost a profesionalitu ve zcela nové dimenzi.