JURA ENA 8 TOUCH – nejnovější verze oblíbeného kávovaru

Malý. Ohromující. Jednoduchý. Dotykový. To je JURA ENA 8 TOUCH – nejnovější verze mimořádně úspěšného, ultra-kompaktního plně-automatického kávovaru JURA ENA 8. Kromě přesvědčivého konceptu, podmanivého designu a sofistikovaných technologií je nyní k dispozici s pohodlným dotykovým displejem s ještě snadnějším použitím.

JURA ENA 8 touch

Krása kombinující vnější kompaktnost a vnitřní velikost – to je recept na úspěch v podání švýcarského kávového specialisty JURA, díky kterému se již předešlé modely kávovarů ENA 8 staly velice úspěšné a oblíbené. Tento recept byl v případě verze TOUCH ještě vylepšen a zdokonalen. Stejným zůstává vysoce kvalitní mlýnek AromaG3, impulzní extrakční proces P.E.P.® stojící za dokonalým propařením kávy nebo automatické rozpoznání filtru za použití technologie I.W.S.®.

JURA ENA 8 Touch

Novinkou je pak již zmíněná dotyková obrazovka TFT, díky níž je cesta k Vašemu kávovému potěšení ještě snazší. A to za přispění umělé inteligence – speciálně vyvinutého algoritmu, který zajišťuje, že ENA 8 nezávisle rozpoznává individuální preference každého uživatele a odpovídajícím způsobem přizpůsobuje úvodní obrazovku. Na displeji se nově zobrazuje 12 namísto předešlých 10 specialit – znalci se tak mohou těšit na caffè Barista nebo cortado.

Kávovar je dispozici ve dvou barevných provedeních – ve fascinujícím celo-černém JURA ENA 8 TOUCH Full Metropolitan Black nebo čistě bílém JURA ENA 8 TOUCH Full Nordic White.

JURA ENA 8 TOUCHJURA ENA 8 TOUCH Full Nordic White