JURA E8 v novém kabátě

JURA představuje svůj historicky nejúspěšnější kávovar JURA E8 v novém sofistikovanějším kabátě, s ještě snadnějším ovládáním a širším výběrem kávových specialit.

Seznamte se prosím. JURA E8 Platinum a nově také JURA E8 Dark Inox – dva kávovary v té nejlepší formě a s nejmodernějšími technologiemi z dílny JURA.

 

JURA E8     JURA E8

 

Ať už se jedná o funkci One Touch, díky které si všechny nápoje připravíte stiskem jednoho jediného tlačítka, proces pulzní extrakce (P.E.P.®), intuitivní programy čištění nebo inteligentní vodní systém (I.W.S.®) komunikující s filtry CLARIS Smart, díky kterým nemusíte kávovar odvápňovat, vždy půjde o ty nejnovější a nejlepší technologie, které JURA v současné době poskytuje.

Oproti původnímu kávovaru jsou nové modely JURA E8 vybaveny tryskou na jemnou mléčnou pěnu G2, a tak si i doma dokážete připravit cappuccino jako od vyškoleného baristy. Připravit si však nově můžete také trendové espresso macchiato nebo espresso doppio, které jsou společně s horkou vodou na zelený čaj novými přírůstky do nápojového menu. Ristretto, espresso, latte macchiato i flat white jsou již dávno zavedenou klasikou.

 

JURA E8     JURA E8

 

Kávovar však potěší i svým dokonalým vzhledem. Nádržka na vodu s designem drážky zdůrazňuje propracovanost a smysl pro detail, který se projevuje nejen v použitých technologiích, ale zároveň i v drobnostech typu kovové rukojeti u nádržky nebo na novém chromovaném podstavci šálků.

Jednoduše, přehledně a pohodlně – filozofie JURA, která je viditelná nejen u těchto podzimních novinek, ale prolíná se všemi jejich produkty.