Jura E6 - vybalení vystaveného modelu

Dorazil nám nová výstavní model  kávovaru JURA E6 pro náš showroom. Přinášíme Vám tedy několik amatérských fotek z vybalení tohoto kávovaru. Můžete si tak udělat představu o tom, jak jsou kávovary jura zabaleny a co je obsahem balení.

POZOR! Ke každému kávovaru Jura sám výrobce dodává 1x filtr a 2ks čistících tablet zdarma. Bohužel jsme se setkali i s tím, že někteří prodejci toto příslušenství z balení odebrali a prodávali samostatně.

Kávovary jura jsou baleny velmi pečlivě, tak aby nedošlo poškození dopravou. Naši pracovníci expedice ještě kávovar přebalí bublinkovou fólií a stahovací fólií, tak aby nedošlo ani k poškození kartonu. Pokud máte kávovar jako dárek, nemusíte se tedy bát, že Vám dorazí v poškrábané, potlučené a špinavé krabici.

Praktické je také uložení kávovaru na technické textilii, která je opatřena dvěma otvory (uchy) za které můžete celý kávovar pohodlně vytáhnout. Každý z nás zná zápas s vytahování nového zboží z kartonu :-) . Jura touto drobnou vychytávkou toto odstranila a navíc přispěla k eliminaci poškození přístroje při tomto rizikovém kroku.

Jura prostě myslí na detaily....