JURA - přísné testy kávovarů při výrobě

Kávovary JURA - kvalita bez kompromisů!

Švýcarská společnost JURA je synonymem kvality, preciznosti a skvělé technologie již několik desítek let. Jako jedna z mála společností si zakládá jednak na nekompromisní kvalitě, ale třeba také na maximální ekologičnosti vyrobených přístrojů i samotné výroby. Výrobní závod je technologickou špičkou.

Testování domácích kávovarů - 25 000 káv

Kávovary jsou vyráběny vždy v sériích po 100 ks a z každé série jsou vybrány 3 kusy, které jsou umístěny na testovací automat, který simuluje běžné užívání. Tyto 3 kávovary jsou testovány cyklem 25 000 káv. Pokud by došlo k jakékoli závadě na jednom ze 3 náhodně vybraných kusů, je celá série vrácena, vadný kus demontován a analyzován. Ze závady jsou vyvozeny důsledky a technické úpravy výrobku nebo výroby.

JURA - skvělá káva na několik let

Pokud budete o svůj přístroj řádně pečovat, měl by Vám tedy vydržet řadu let. Všechny kávovary JURA si samozřejmě hlídají cykly pro výměnu filtrů, odvápnění i vyčištění. Údržba je tedy snadná. Stačí jen používat doporučené filtry a tablety JURA a neignorovat hlášení kávovaru.

Poměr cena / kvalita / užitná hodnota

S ohledem na testovanou životnost kávovarů JURA 25 000 káv, si každý zákazník může snadno spočítat, zda se mu vyplatí investovat do kvalitního přístroje se skvělou patentovanou technologií JURA (např. aroma + mlýnek, PEP - pulsní propaření, inteligentní filtrování - není třeba odvápňovat při použití filtrů atd.).

Většina konkurenčních výrobků je dimenzována "pouze" na 6-8 tisíc káv.

Šťastnou ruku při výběru toho správného kávovaru pro Vás!