Jak vybrat domácí kávovar?

Než si domů pořídíte kávovar, měli byste si odpovědět na pár otázek, které Vám mohou finální výběr ulehčit. Kolik nápojů si během dne připravíte? Preferujete pouze černou kávu nebo si chcete připravovat i kávové speciality s nadýchanou mléčnou pěnou? Jste nějak omezeni prostorem?

Níže přinášíme přehled těch, které si můžete na našem e-shopu zakoupit. V případě, že si ani tak nebudete jisti, můžete využít našeho poradenství na chatutelefonu (+ 420 777 569 386) nebo se na kávovar přímo zajít podívat do nově otevřeného JURA SHOWROOMU v Pardubicích. Naleznete nás na adrese Lonkova 510, Pardubice hned v přízemí budovy.

 

PRO MALÉ PROSTORY

Kávovar JURA A1 představuje maximálně kompaktní design vyžadující minimum prostoru a espressem v té nejvyšší kvalitě. Dostupný v černé a bílé barvě.

JURA A7 v lesklém provedení Piano White je OneTouch kávovar, který Vás pokaždé přesvědčí jedinečným chuťovým zážitkem.

Novinkou roku 2019 je malý ohromující a jednoduchý kávovar JURA ENA 8, který je k dispozici hned ve třech barevných provedeních (Nordic White, Sunset Red, Metropolitan Black). Jedná se o jednošálkový automatický kávovar, který se stává naprostou nutností pro všechny znalce a milovníky dobré kávy.

JURA A1     JURA A7     JURA ENA 8

 

KLASICKÉ KÁVOVARY

Kávovarem s funkční dokonalostí je JURA D6, který Vás k připravené kávě dovede s lehkostí a samozřejmostí sobě vlastní. To vše za pomoci rotačního ovladače a přehledného textového displeje.

Nepoznané potěšení z kávy v každém ohledu představuje kávovar JURA E6 v provedení Platin nebo JURA E60 celý v černé. Vhodný pro milovníky espressa, kteří si občas rádi dopřejí i mléčné cappuccino.

JURA E8 nabízí volbu mezi 15 nápoji. Jakýkoli z nich si připravíte stiskem jednoho jediného tlačítka. Sofistikovaný design a snadné ovládání i údržba povyšují tento kávovar na specialistu v oboru. Jedná se o nejúspěšnější kávovar v historii společnosti JURA, který je dostupný v provedení Platin, Dark Inox nebo Piano White.

JURA D6      JURA E6      JURA E8

 

PRÉMIOVÁ KATEGORIE

Stylová střední třída v harmonickém designu, která vyniká čistými liniemi a působivým množstvím možných specialit. Jediný JURA kávovar s dotykovým ovládáním. JURA S8 je dostupný v provedení Silver a Chrome.

Dokonalý design, ušlechtilé materiály a promyšlené kontrastní detaily – to je kávovar JURA J6. Kdykoli si s jeho pomocí i doma připravíte široké spektrum kávových specialit v dokonalé kvalitě. K dostání v bílé a stříbrné barvě.

Nechte se rozmazlit neuvěřitelně tichým a inteligentním prémiovým kávovarem JURA Z6, který nabízí nejmodernější technologie přípravy i údržby. Kávovar disponuje 22 individuálně programovatelnými specialitami, které Vám připraví s nevídanou kavárenskou kvalitou.

JURA S8      JURA J6      JURA Z6