Inteligentní systém předspaření (I.P.B.A.S.©) pro maximum aroma a chuti

Příprava dokonalé kávy není pouze souhra náhod, ale jedná se o celý proces správně načasovaných a precizních úkonů. Jedním z nich je také proces spařování, který je ovlivňován mnoha faktory. Systém Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) je odpovědí pro všechny znalce a milovníky kvalitního espressa. Díky tomuto systému dochází k uvolnění maximálního aroma a chuti, a tak z každé kávové směsi získáte jen to nejlepší.

Spařovací jednotka je srdcem každého kávovaru. I proto se kávovary JURA pyšní její variabilní variantou, která má kapacitu až 16 g pomleté kávy a zajišťuje tak ideální podmínky přípravy za všech okolností.  Můžete si sami nastavit množství kávy, která projde spařením, a to v rozmezí 5 až 16 g. Celý proces extrakce se používá k získání maximální vůně i při velmi malých kávových specialitách, jako je ristretto nebo espresso. A to dokonce při přípravě 2 šálků najednou. Kávu si tak můžete přizpůsobit svému osobnímu vkusu.

Ať už si připravujete jeden šálek kávy nebo dva současně, díky variabilní spařovací jednotce se bude vždy jednat o jedinečný chuťový zážitek.