Dopřejte si perfektní požitek z kávy i na pracovišti

JURA profesionální kávovary jsou tou nejlepší volbou pro menší i větší kanceláře, obchody, bary, hotely i kadeřnické salony. Hýčkat tou nejlepší kávou tak budete nejen sami sebe, své spolupracovníky, ale i své zákazníky a hosty.

JURA profi 

 

JURA přináší 3 přesvědčivé důvody, proč pořídit profesionální automatický kávovar

1/ nejlepší kvalita a velká škála možností

S automatickými kávovary JURA si pokaždé připravíte kávu té nejvyšší kvality. Vybrat si můžete z celé škály přednastavených kávových specialit, ať už s mlékem nebo bez – od ristretta po stále oblíbenější flat white, od espressa po latte macchiato. Kávovary navíc nabízejí celou řadu možností individuálního nastavení, díky kterým si můžete vychutnat oblíbený nápoj přesně podle Vašich představ. Vše bude záležet pouze na Vašich preferencích. Díky inovativním technologiím dosáhnete vždy perfektně připravené kávy – kávy čerstvě namleté, nikoli z kapsle.

2/ minimální údržba

Intuitivní ovládání, velká kapacita nádržky na vodu i zásobníku na kávová zrna a kávovou sedlinu. Automatické čištění s certifikací TÜV minimalizující Vaši péči o kávovar i integrované automatické proplachy a čistící programy zajišťující perfektní čistotu a hygienu. S originálními čisticími přípravky JURA je péče o kávovar hračkou.

3/ řešení na míru

Široká nabídka kávovarů i volitelného příslušenství nabízí ideální kávové řešení přesně na míru Vašim požadavkům. Ať už požadujete trvalé připojení na vodu nebo možnost vytváření přístupových kódů pro individuální obsluhu – kávovary JURA se Vám dokáží plně přizpůsobit

JURA profi  JURA profi  JURA profi

 

PROFESIONÁLNÍ KÁVOVARY JURA

Série JURA WE – pro stylový požitek z kávy na pracovišti

JURA WE6JURA WE8

Silnými stránkami těchto kávovarů je nádržka na vodu o objemu 3 litry, násypka na zrnkovou kávu s kapacitou 500 g a kontejner na odpad pro 25 porcí. Díky těmto hodnotám nebude kávovar vyžadovat příliš Vaší péče. Navíc zamčením některých funkcí zajistíte, aby uživatelé neměnili důležité hodnoty v nastavení, ale pouze si užívali dokonalou kávu jedním stiskem tlačítka. Flexibilita, estetika a jednoduchost stojí za kávovary série WE.

Doporučený maximální výkon je 30 šálků kávy denně.

JURA WE 

 

Série JURA X – robustní všestranné zařízení

JURA X6JURA X8

Stylová, robustní, praktická a spolehlivá – to je série JURA X, která je ideální pro kanceláře, samoobslužné prostory i catering. U kávovarů je možno rozšířit zásobník zrnkové kávy na 1 kg nebo jej rozšířit o soupravu na tuhý/tekutý odpad, která Vás ušetří nutnosti vyprazdňovat výlevku a zásobník odpadu po kávě během denního provozu.

Doporučený maximální výkon je 80 šálků kávy denně.

JURA X

 

Série GIGA X – když jen to nejlepší je dost dobré

JURA GIGA X3JURA GIGA X3cJURA GIGA X8 a JURA GIGA X8c

Vysoce výkonné kávovary série JURA GIGA X v elegantním provedení. Kvalitou, funkčností a spolehlivostí přesvědčují všude tam, kde jsou kapacity do 200 šálků kávy na denním pořádku. Tento profesionální kávovar, ve kterém se skrývá koncentrovaná síla dvou mlýnků, dvou čerpadel a dvou paralelních vodních cest, představuje ideální řešení pro Vaše požadavky. Ať už zařizujete školení, semináře, catering nebo Coffee to Go – JURA GIGA X Vás nezklame.

Doporučený maximální výkon je 200 šálků kávy denně.

JURA GIGA X3 JURA GIGA X8

S plně automatickými profesionálními kávovary JURA si dopřáváte kvalitu bez kompromisu, dokonalou kávu, dechberoucí design a jednoduché ovládání.