Dokonalá chuť kávy z kávovaru JURA IMPRESSA WE6

Také si nedokážete představit den bez kávy? V tom případě jste už jistě objevili kouzlo kávovarů. Nikdo neuvaří kávu tak dobře jako profesionální kávovar, s dnešními chytrými přístroji navíc připravíte dokonalou pochoutku třeba jedním tlačítkem.

Kdo se v kávovarech trochu vyzná, jistě už slyšel o švýcarské značce JURA, která vyrábí špičkové automatické kávovary již od roku 1931. Sama přinesla do světa kávovarů několik technologických inovací, za něž získala řadu prestižních ocenění. A mezi její nejlepší počiny patří kávovar JURA IMPRESSA WE6.

Nejnovější technologie a české ovládání

Právě JURA WE6 integruje několik inovativních technologií. Aroma G3 mlýnek se dá nastavit na šest úrovní hrubosti, P.E.P. zajišťuje pulsní propaření pro lepší aroma a skvělou pěnu. Inteligentní vodní systém I.W.S. odstraňuje z vody látky jako těžké kovy nebo chlór, které mohou mít vliv na chuť a aroma, zároveň chrání kávovar před vodním kamenem.

Kávovar se ovládá přes barevný displej v češtině. Je možné nastavit několik uživatelských úrovní chráněných heslem, každé úrovni se pak mohou povolit jiné funkce (nápoje). Pomocí smart connectoru se dá systém kávovaru propojit s telefonem a přes telefon sledovat množství připravených nápojů. To všechno z něj dělá ideální kávovar do kanceláře. Je stavěný na velkou zátěž a interval mezi výrobou jednotlivých nápojů je velmi krátký.

Snadná a nenáročná údržba

Profesionální kávovar JURA IMPRESSA WE6 je vybavený nádržkou na vodu o objemu 3 litry, do násypky se vejde 500 gramů zrnkové kávy a kontejner na odpad pojme 25 porcí. Díky tomu nevyžaduje příliš péče. Proces čištění je také velmi snadný, dokonalá hygiena je zajištěna stiskem jediného tlačítka. Inteligentní systém vás pomocí TFT displeje v češtině navádí.

A protože je kávovar JURA WE6 určený primárně do kancelářského provozu, JURA na něj dává exkluzivní záruku 25 měsíců i při nákupu na firmu.