Co vše nabízí aplikace JURA J.O.E.?

JURA se neustále snaží být o krok napřed. Součástí této jejich strategie je i vývoj inteligentního provozu a ruku v ruce s tím i vývoj aplikace J.O.E. ®, jejíž nové verze jsou vždy volně k dispozici v App Store a na Google Play.

Jedná se o chytré a uživatelsky přívětivé řešení pro obsluhu automatického kávovaru JURA. Aplikace totiž přenáší funkce automatických kávovarů do vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo Apple Watch. Důraz je kladen na vysokou funkčnost, přehledný design a uživatelskou přívětivost.

Základní nastavení vašeho automatického kávovaru díky aplikaci však snadno přizpůsobíte své osobní chuti. Ke stávajícím nápojům totiž můžete jednoduše přidat vlastní kávové speciality, a dokonce jim přiřadit individuální obrázek. Kromě individualizace však nabízí J.O.E.® také větší přehled. Funkce otáčení obrazovky rozšiřuje zobrazení, z čehož těží zejména základní modely kávovarů JURA jako je JURA ENA 4 nebo JURA E4.

JURA JOE

V nabídce aplikace je také funkce přijímání objednávek. Pokud pořádáte rodinnou oslavu nebo větší obchodní jednání, můžete požadované kávové speciality zadat přímo do aplikace, bez toho, že byste si museli pamatovat, kdo si jakou kávu objednal. J.O.E.® je kompatibilní se všemi automatickými kávovary vybavenými Smart Connect nebo Wi-Fi Connect. Vaše zařízení se odpovídajícím způsobem připojí buď přes Bluetooth (Smart Connect) nebo WLAN (Wi-Fi Connect). Výhodou Wi-Fi Connect je možnost připojení více zařízení současně.

JURA JOE

J.O.E.® nabízí spoustu tipů a informací. Existují video průvodce a statistiky, které si uživatel může kdykoli prohlédnout. K dispozici jsou také snadno dostupné stavové zprávy, které zajišťují, že úkoly údržby jsou prováděny včas. Nově máte také po ruce recepty na kávu. Klepnutím na obrázek nápoje se vám zobrazí celý postup přípravy a vy tak můžete objevovat maximální požitek s trendy Cold Brew tonikem, Canadian Dream nebo třeba Café de Tenerife.

J.O.E.® podporuje také hlasovou asistentku Apple Siri. Pokud si tedy přejete, můžete spustit přípravu kávy jednoduše hlasovým příkazem.

JURA JOE